McAfee Security for Microsoft Exchange 8.7 currently avaliable, please try later hatası

Merhaba arkadaşlar,

Bu yazımda McAfee Security for Microsoft Exchange is not currently avaliable, please try later hatası alanlar için hızlı çözüm aşşağıdaki gibidir.

Amaç XML dosyasını yeniden oluşturmak.

Servislerden McAfee Security for Microsft Exchange Servisini durduruyoruz

C:\Program Files (x86)\McAfee\MSME McAfeeConfig.xml dosyasını McAfeeConfig.xml.old olarak değiştiriyoruz.

C:\Program Files (x86)\McAfee\MSME\config\0409\default ingilizce için McAfeeConfig.xml dosyasını kopyalıyoruz ve C:\Program Files (x86)\McAfee\MSME\config dizinine yapıştırıyoruz.

En son McAfee Security for Microsft Exchange Service tekrardan başlatıyoruz ve https://192.168.1.5/MSME/0409/html/Index.html yada McAfee Security for Microsoft Exchange – Product Configuration (Web Interface) kontrol ettiğimizde herşey normale dönmüş oluyor.

Yazar Hakkında Mustafa KURU


1983 yılında İstanbul’da doğan Mustafa KURU, Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümünü bitirdikten sonra şirketlerin Bilgi Teknolojileri departmanlarında çalışmaya başladı. Intel Pentium 3 ile başlayan bilgisayar macerası, 2003 yılında profesyonel olarak devam etmiştir. Şu anda meslek hayatına özel bir firmada Sistem ve Platform Yöneticisi olarak devam etmektedir. Microsoft yetkili MCITP (Microsoft Certified Information Technology Professional) sertifikasına sahip olan Mustafa KURU, özellikle Microsoft ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır kişisel blog ssayfasında yaptığı çözümler, paylaştığı videolar ve makaleler ile BT’ye gönül vermiş kişilerdendir. Son zamanlarda BT’nin omurgalarından Network ailesinin Cisco marka ürünlerinin yanı sıra VMware sanallaştırma teknolojisi üzerinede yoğun çaba harcamaktadır ve bir motorsiklet tutkunudur.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.