passo.com.tr çöktü

Derbi biletleri çıktı, Passolig çöktü!

Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasının en önemli maçında pazar akşamı Fenerbahçe, Şükrü Saracoğlu Stadı’nda lider Galatasaray’ı ağırlayacak. Bir derbi karşılaşması olması dışında Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışında kritik bir öneme de sahip olan mücadelenin bilet satışına ise bugün başlandı.

Sadece internet üzerinden satılıyor

Bilet satışı PassoLig’in internet sitesi Passo.com.tr’den yapılıyor ancak saat 14’te satışına başlanan biletlerin sadece Divan Kurulu, Kongre ve Temsilci üyeler gibi kısıtlı bir gruba satılmasına rağmen sitenin geçici süreyle de olsa çöktüğü görüldü. Bugün ise Taraftar Kart sahipleri 2, Classic Taraftar Kart ve Fenercell faturalı hat sahipleri ise 1 adet bilet alabilecekler ama sitedeki yoğunluk nedeniyle aşşağıdaki gibi hatalar oluşmuş olup bilet almak tam bir işkenceye dönüşmüştür.

Perşembe günü genel satış var!

Yıllardır taraftarların derbi öncesi sabahın erken saatlerinde gişe kuyruklarında beklemek zorunda kaldığı, sürekli karaborsacılarla muhattap olduğu dönemler artık sona erdi ancak bilet çilesi de bir türlü bitmedi. Bugün sınırlı sayıda taraftara satılmasına rağmen sorun yaşanması, biletlerin perşembe günü genel satışa çıkmasıyla beraber ne gibi sorunların ortaya çıkabileceğinin adeta habercisi oldu.

 

eror eror3 eror4

Yazar Hakkında Mustafa KURU


1983 yılında İstanbul’da doğan Mustafa KURU, Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümünü bitirdikten sonra şirketlerin Bilgi Teknolojileri departmanlarında çalışmaya başladı. Intel Pentium 3 ile başlayan bilgisayar macerası, 2003 yılında profesyonel olarak devam etmiştir. Şu anda meslek hayatına özel bir firmada Sistem ve Platform Yöneticisi olarak devam etmektedir. Microsoft yetkili MCITP (Microsoft Certified Information Technology Professional) sertifikasına sahip olan Mustafa KURU, özellikle Microsoft ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır kişisel blog ssayfasında yaptığı çözümler, paylaştığı videolar ve makaleler ile BT’ye gönül vermiş kişilerdendir. Son zamanlarda BT’nin omurgalarından Network ailesinin Cisco marka ürünlerinin yanı sıra VMware sanallaştırma teknolojisi üzerinede yoğun çaba harcamaktadır ve bir motorsiklet tutkunudur.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.