WhatsApp artık bilgisayardan kullanılabiliyor

Popüler chat uygulaması WhatsApp ilk masaüstü uygulamasını bugün yayınladı. iOS kullanıcıları içinse kötü haber veren WhatsApp uygulamanın Apple’ın kısıtlamaları nedeniyle, şimdilik, mümkün olmadığını belirtiyor. Whatsapp hem akıllı telefonlara hem de bilgisayarlara yüklenebiliyor. Whatsapp’ı bilgisayara nasıl uyarlanacağının ve detayları.

mk_Whatsapp-İnternet-Tarayıcısından-Kullanma

Şirketin blogunda paylaştığı haber ile duyurulan yenilik, Android, BlackBerry ve Windows kullanıcılarının WhatsApp mesajlaşmalarını web ve mobil arasında kesintisiz olarak sürdürmesini sağlayacak. Birçok kullanıcıya sahip olan Whatsapp ücretsiz nasıl indirilir? Whatsapp hem akıllı telefonlara hem de bilgisayarlara yüklenebiliyor. Whatsap tıkla indir

Web uygulamasını kullanmk için Google chrome tarayıcısından https://web.whatsapp.com/ adresine gitmeniz ve gösterilen QR kodu WhatsApp uygulaması içinden telefonunuza okutmanız gerekiyor.  Böylelikle WhatsApp web uygulaması telefonunuzla eşleşiyor ve sohbete web’den devam edebiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanmanız için telefonunuzda WhatsApp’ın son sürümünün güncellenmiş olması gerekiyor.

WhatsApp İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ

mk_whatsapp_2

Konuyla ilgili Web Tekno videosunu izleyebilirsiniz ve haberin içeriğini çok iyi anlatan makalesini okumak için burayı tıklayınız.

 

Yazar Hakkında Mustafa KURU


1983 yılında İstanbul’da doğan Mustafa KURU, Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümünü bitirdikten sonra şirketlerin Bilgi Teknolojileri departmanlarında çalışmaya başladı. Intel Pentium 3 ile başlayan bilgisayar macerası, 2003 yılında profesyonel olarak devam etmiştir. Şu anda meslek hayatına özel bir firmada Sistem ve Platform Yöneticisi olarak devam etmektedir. Microsoft yetkili MCITP (Microsoft Certified Information Technology Professional) sertifikasına sahip olan Mustafa KURU, özellikle Microsoft ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır kişisel blog ssayfasında yaptığı çözümler, paylaştığı videolar ve makaleler ile BT’ye gönül vermiş kişilerdendir. Son zamanlarda BT’nin omurgalarından Network ailesinin Cisco marka ürünlerinin yanı sıra VMware sanallaştırma teknolojisi üzerinede yoğun çaba harcamaktadır ve bir motorsiklet tutkunudur.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.