Facebook ve Instagram Neden Çalışmıyor 27 Ocak 2015

Sevgili Facebook Bağımlıları

27 Ocak 2015

Facebook çalışmıyor, nedeni yine Facebook serverlarından ya da internet bağlantısından kaynaklanan bir sorun, sorun sizde değil o yüzden endişelenmenize gerek yok.

Facebook ve Instagram neden açılmıyor?

Milyarın üzerinde kullanıcısı bulunan sosyal ağlar Facebook ve Instagram’a erişmekte an itibarıyla sıkıntı yaşanıyor

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’a Sabah saatlerinden itibaren birçok bölgeden girilemiyor. Hatanın sadece Türkiye’de olmadığı dünya genelinde sitenin çöktüğü iddia ediliyor. Yurt dışından da çok sayıda Facebook ve Instagram kullanıcısı ağlara bağlanamadıkları yönünde mesajlar atıyor.

mk_facebook_dont_working

mk_facebook_eror_page

mk_instagram_dont_working

Yazar Hakkında Mustafa KURU


1983 yılında İstanbul’da doğan Mustafa KURU, Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümünü bitirdikten sonra şirketlerin Bilgi Teknolojileri departmanlarında çalışmaya başladı. Intel Pentium 3 ile başlayan bilgisayar macerası, 2003 yılında profesyonel olarak devam etmiştir. Şu anda meslek hayatına özel bir firmada Sistem ve Platform Yöneticisi olarak devam etmektedir. Microsoft yetkili MCITP (Microsoft Certified Information Technology Professional) sertifikasına sahip olan Mustafa KURU, özellikle Microsoft ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır kişisel blog ssayfasında yaptığı çözümler, paylaştığı videolar ve makaleler ile BT’ye gönül vermiş kişilerdendir. Son zamanlarda BT’nin omurgalarından Network ailesinin Cisco marka ürünlerinin yanı sıra VMware sanallaştırma teknolojisi üzerinede yoğun çaba harcamaktadır ve bir motorsiklet tutkunudur.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.