Apple 6 ve İOS 8 Etkinliği

Beklenen büyük gün geldi çattı. Apple, milyonların merakla beklediği iPhone 6’sını ve daha fazlasını tanıtacak. Etkinlik saat 8’de başlayacak

mk_apple-6-ve-ios-8-etkinligini-canli-izleyin

Bugün tarihinin en köklü değişikliğini kullanıcılarıyla buluşturacak olan Apple, iPhone’larında bu güne kadar bozmadığı 4 inç çizgisini bozarak 4.7 ve 5.5 inç’lik ekranlarıyla teknolojiseverlerin karşısına çıkacak.

Apple’ın uzun süredir merakla beklenen bu etkinliği için ise Silikon Vadisi yine boş durmayarak sizler için Apple etkinliğini ayağınıza kadar getiriyor. Türkiye saatiyle 20.00’de gerçekleşecek olan o etkinliği canlı olarak sizlere aktaracak olan Silikon Vadisi’nin sizlere bir de sürprizi var.

Evet yanlış okumadınız bugün hem uzun zamandır merakla beklediğiniz iPhone 6’yı, Apple’ın akıllı saati iWatch’u görme şansını yakalayabilir ve yanı zamanda Silikon Vadisi’nin gerçekleştireceği canlı yayını izleyerek Apple TV kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Apple etkinliği için iyisi mi bu akşam saat 20.00 için kimseye söz vermeyin ve bu sayfadan gerçekleştireceğimiz canlı yayınımımızı kaçırmayın. Kim bilir belki de o Apple TV sizin olabilir…

Apple etkinliğini canlı izlemek ve hediyenizi kapmak için buraya tıklamanız yeterli.

Etkinliği kaçırdıysanız Dakika Dakika Apple Etkinliği!

Yazar Hakkında Mustafa KURU


1983 yılında İstanbul’da doğan Mustafa KURU, Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümünü bitirdikten sonra şirketlerin Bilgi Teknolojileri departmanlarında çalışmaya başladı. Intel Pentium 3 ile başlayan bilgisayar macerası, 2003 yılında profesyonel olarak devam etmiştir. Şu anda meslek hayatına özel bir firmada Sistem ve Platform Yöneticisi olarak devam etmektedir. Microsoft yetkili MCITP (Microsoft Certified Information Technology Professional) sertifikasına sahip olan Mustafa KURU, özellikle Microsoft ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır kişisel blog ssayfasında yaptığı çözümler, paylaştığı videolar ve makaleler ile BT’ye gönül vermiş kişilerdendir. Son zamanlarda BT’nin omurgalarından Network ailesinin Cisco marka ürünlerinin yanı sıra VMware sanallaştırma teknolojisi üzerinede yoğun çaba harcamaktadır ve bir motorsiklet tutkunudur.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.