IceWarp Mail4CISCO

Yeni nesil iletişimde tek arayüz farkı

Kurumların yeni nesil iletişim ihtiyaçlarına cevap veren IceWarp Mail4CISCO ile kurumsal hesaplarınızdaki verilere masaüstü, akıllı telefon ve tabletinizden ulaşın. Kurumsal mesajlaşma çözümü sağlayıcısı IceWarp, e-posta çözümlerine alternatif olarak geliştirdiği yazılımıyla yeni nesil iletişim ihtiyaçlarını karşılıyor, tek bir arayüzde birçok özelliği bir araya getiriyor. IceWrap Türkiye’de ilk kez 9 Mayıs’ta Cisco Türkiye İş Ortakları Zirvesi’nde tanıtılacak.


Cisco ürünlerini kullanan müşterilere yönelik IceWarp Mail4CISCO, tamamen web tabanlı arayüzü ile e-posta, sesli mesaj, telefon görüşmeleri ve sohbet imkânı veriyor. Web tabanlı arayüz üzerinden tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi herhangi bir yazılımın sistemlere indirilip kurulması ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Web arayüzündeki tüm işlemlerin herhangi bir mobil cihazda da kullanılmasını sağlayan IceWarp Mail4CISCO, tüm kurumsal verilere masaüstü bilgisayarların yanı sıra akıllı telefon ve tabletler üzerinden de erişilmesine olanak tanıyor.

Düşük maliyet avantajı

AcademTech olarak Cisco ürünleri konusundaki bilgi birikimlerini IceWarp’ın Mail4CISCO ürünü için kullandıklarını belirten AcademyTech CEO’su Özcan Yıldız, “Özellikle Cisco’nun tümleşik iletişim çözümleri sırasında sıkça ihtiyaç duyulan bu çözümü IceWarp ile birlikte geliştirdik” dedi.

Hem fiziksel hem de sanal sunuculara kurulabilen IceWarp Mail4CISCO Windows ya da Linux işletim sistemlerinde çalışabiliyor. Microsoft Exchangekurulu olan kurumlar için özel geçiş fırsatları sunan IceWarp, kullanıcı dostu arayüzü, düşük maliyetleri ve kolay yönetimiyle kurumları tanıştırıyor.

Yazar Hakkında Mustafa KURU


1983 yılında İstanbul’da doğan Mustafa KURU, Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümünü bitirdikten sonra şirketlerin Bilgi Teknolojileri departmanlarında çalışmaya başladı. Intel Pentium 3 ile başlayan bilgisayar macerası, 2003 yılında profesyonel olarak devam etmiştir. Şu anda meslek hayatına özel bir firmada Sistem ve Platform Yöneticisi olarak devam etmektedir. Microsoft yetkili MCITP (Microsoft Certified Information Technology Professional) sertifikasına sahip olan Mustafa KURU, özellikle Microsoft ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır kişisel blog ssayfasında yaptığı çözümler, paylaştığı videolar ve makaleler ile BT’ye gönül vermiş kişilerdendir. Son zamanlarda BT’nin omurgalarından Network ailesinin Cisco marka ürünlerinin yanı sıra VMware sanallaştırma teknolojisi üzerinede yoğun çaba harcamaktadır ve bir motorsiklet tutkunudur.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.