Ara 29 2014

Microsoft Exchange 2013 Sunum Dosyası

Merhaba arkadaşlar,

Microsoft Exchange Server 2013 için hazırlamış olduğum sunum dosyası aşşağıdaki gibidir ve kendinize göre değiştirebilir ve uyarlayabilirsiniz.
Faydalı olması dileğiyle.

Exhange_Genel_CR_Final

Yazar Hakkında Mustafa KURU


1983 yılında İstanbul’da doğan Mustafa KURU, Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği lisans bölümünü bitirdikten sonra şirketlerin Bilgi Teknolojileri departmanlarında çalışmaya başladı. Intel Pentium 3 ile başlayan bilgisayar macerası, 2003 yılında profesyonel olarak devam etmiştir. Şu anda meslek hayatına özel bir firmada Sistem ve Platform Yöneticisi olarak devam etmektedir. Microsoft yetkili MCITP (Microsoft Certified Information Technology Professional) sertifikasına sahip olan Mustafa KURU, özellikle Microsoft ürünleri üzerine yoğunlaşmaktadır kişisel blog ssayfasında yaptığı çözümler, paylaştığı videolar ve makaleler ile BT’ye gönül vermiş kişilerdendir. Son zamanlarda BT’nin omurgalarından Network ailesinin Cisco marka ürünlerinin yanı sıra VMware sanallaştırma teknolojisi üzerinede yoğun çaba harcamaktadır ve bir motorsiklet tutkunudur.

    • Tufan Er on 30 Aralık 2014 at 21:48
    • Cevapla

    Merhaba Mustafa hocam bende yakında şirkette exchange 2013 geçeceğim beni büyük bir uğraştan kurtardın sitres yapıyor bende sunum hazırlamak 🙂 teşekkürler

  1. Merhaba Tufan,
    Artık sitrese giremene gerek yok faydalı olması dileğiyle.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published.